Minu nimi on Anne Loho. 

Olen pärit Valgamaalt, väiksest Tõrva linnast. Hakkasin laulmisega tegelema päris väikse tüdrukuna. 

 Kui muusika kuskil mängima hakkas läksid minu silmad särama . Kuskil väliüritustel polnud ema kunagi mures, kui ma ära kadusin. Olin alati lava juures silmad igatsevalt esinevaid lauljaid vaatamas.

  Kui sain 12-aastaseks  otsustasin, et ikka väga, väga tahan solisti laulda ja saatus viis mu kokku õpetaja Maie Kalaga, kellega erinevatel lauluvõislustel tervelt 6 aastat päris edukalt osalesime (Laulukarusell ´97, 6. Koht, Tähtede laul ´99 Grand Prix jne.)

Aastal 1999 sain tuttavaks tuntud muusikaprodutsendi Gunnar Lohoga.     Gunnar tegeles tantsumuusikaartistidega ja arvasin, et võiksin isegi popmuusikat proovida teha, sest selle ajani oli mu repertuaar pigem akadeemiline olnud.

Hakkasime koos esinemas käima ja siin sain alles aru, mis tähendab terve õhtu laulmisega sisustada. Materjal mis tuli omandada suhteliselt lühikese ajaga tundus tohutu. Vahepeal oligi tunne, et muusika käib ja ma ei teagi mis laul see on. 

 Aga õnneks ajaga sai kõik selgeks ja ka selline "katsumus" ei pannud mind muutma meelt, et minu ainsaks sooviks on saada lauljaks.

Olen osalenud mitmes projektis ja olen praegugi tegevliige duos Anmatino.

  Vahest tuleb ette, et sisustan terve õhtu ihuüksi ja ka see meeldib mulle väga. Mulle meeldib publikus näha armsaid inimesi, säravaid silmi ja lõbusaid pidulisi, kelle õhtut saan muusikaliselt ja hoogsalt läbi viia.

Kohtume tantsuplatsil!!

 

 

Tagasi üles